Справа за заявою мого Клієнта про встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу та подальший позов про визнання права спільної сумісної власності на майно


     Справа за заявою мого Клієнта про встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу та подальший позов про визнання права спільної сумісної власності на майно — заяву та позов задоволено в повному обсязі.

     В такого роду справах, дуже важливо тактично розпланувати захист прав та інтересів Клієнта так, щоб при цьому була можливість досягти максимального позитивного результату.

     В конкретній справі, моя Клієнтка проживала разом з чоловіком без укладення шлюбу та за час сумісного проживання вони набули спільне майно у виді садового будинку.

     Після смерті чоловіка, між нею та його дітьми почався спір за майно, у зв’язку з чим,  виникла необхідність звернутись до суду для захисту своїх прав та інтересів.

     Перше, що було зроблено, це подано заяву про встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу.

     Я вважаю, що встановлення цього факту необхідно робити окремо і до подання позову про спір за майно.

     В подальшому був поданий позов про визнання права спільної сумісної власності на майно та визнання права власності на частину садового будинку до дітей чоловіка.

     Враховуючи обставини справи, позов подано саме до спадкоємців, які прийняли спадщину після чоловіка.

     Повний текст рішень у даній справі, в яких ви маєте змогу більш детально дослідити обставини справи, міститься в єдиному державному реєстрі судових рішень за наступними посиланнями:

     Рішення про встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/47573012

 

     Рішення про визнання права спільної сумісної власності на майно:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56268171