Справа за позовом мого Клієнта до Управління Пенсійного фонду про визнання незаконним та скасування наказів про притягнення до дисциплінарної відповідальності, зобов’язання вчинити певні дії


     Моя Клієнтка працювала в управлінні Пенсійного фонду і в 2014 році її було притягнуто до дисциплінарної відповідальності та оголошено догану за перевищення службових повноважень та службове підроблення.

     У вказаній справі, нами ставилось питання про визнання протиправним та скасування даного наказу.

     Основними підставами для скасування наказу ми ставили те, що наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності не відповідає по формі та змісту вимогам Закону.

     Більше того, зі змісту оскаржуваного наказу не вбачалося можливим встановити конкретні обставини, щодо трудових прав та обов’язків, які були порушені працівником, часу вчинення проступку та часу його виявлення, обґрунтування обрання певного виду стягнення.

     Суд повністю прийняв нашу позицію по даним вимогам і в цій частині позовні вимоги задоволено — визнано протиправним та скасовано наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності.

     В той же час, у вказаному позові у нас була вимога про зобов’язання управління пенсійного фонду здійснити нарахування виплат, які були зняті внаслідок застосування дисциплінарного стягнення – в даній частині позову відмовлено.

     Ми з позицією суду по цій частині рішення не були згідні, але у зв’язку з тим, що мій Клієнт досяг того базового бажаного результату, який був поставлений, вирішив не погіршувати відносини з роботодавцем та не подавав апеляційну скаргу на рішення суду.

     Повний текст рішення, в якому ви маєте змогу більш детально дослідити обставини цієї справи, міститься в єдиному державному реєстрі судових рішень за наступним посиланням:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/46615057