Справа за позовом Громадянина до ДНЗ (Мій Клієнт) про скасування наказів, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу


     В позові громадянина відмовлено в повному обсязі.

     Працюючи в 2013 році на посаді юрисконсульта Управління освіти, я в тому числі здійснював представництво інтересів Дошкільних навчальних закладів в судах, які є підпорядковані Управлінню освіти.

     Так, Колишній працівник звернувся з позовом до Дошкільного навчального закладу, в якому просив скасувати накази завідувача Дошкільного навчального закладу від 12 серпня 2013 року № 55  «Про зняття доплати за сумісництво»,  від 10 вересня 2013 року № 55 «Про дисциплінарне стягнення завгоспу», від 30 вересня 2013 року № 62 «Про дисциплінарне стягнення завгоспу», від 08 жовтня 2013 року № 54-к «Про розірвання трудового договору»; поновити її на попередню роботу на посаду завідувача господарством Дошкільного навчального закладу; стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу; зобов’язати відповідача здійснити перерахунок та виплату доплати за сумісництво  0,5 ставки кастелянки з 12 серпня 2013 року ; стягнути 798 грн. 00 коп. на відшкодування матеріальних збитків та 10000 грн. 00 коп. на відшкодування моральної шкоди.

     В ході розгляду даної справи, нами було надано всі належні докази правомірності та чіткого дотримання законності при здійсненні процедури притягнення особи до дисциплінарної відповідальності, і як наслідок, судом повністю прийнята наша позиція – у позові відмовлено в повному обсязі.

     Повний текст рішення, в якому ви маєте змогу більш детально дослідити обставини цієї справи, міститься в єдиному державному реєстрі судових рішень за наступним посиланням:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37963700