Позов Фізичної особи-підприємця (мого Клієнта) до державної податкової інспекції про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, рішення про анулювання реєстрації платника єдиного податку


     Вказаний позов був задоволений судом в повному обсязі.

     Державна податкова інспекція здійснила перевірку господарської діяльності мого Клієнта та за фактом перевірки виявила порушення, а саме факт реалізації тютюнових виробів без наявності дозвільних документів.

     В результаті чого, податкова інспекція застосувала до мого Клієнта штраф у розмірі 17000 грн. та анулювала реєстрацію платника єдиного податку( фактично заборонила в подальшому здійснювати господарську діяльність).

     Нами було подано адміністративний позов про скасування відповідних рішень податкової інспекції.

     В ході розгляду справи в суді, нами надано докази, які підтвердили факт відсутності в діях мого Клієнта протиправних дій, щодо реалізації тютюнових виробів без ліцензії, і як наслідок, наш позов задоволено в повному обсязі.

     Повний текст рішення, в якому ви маєте змогу більш детально дослідити обставини цієї справи, міститься в єдиному державному реєстрі судових рішень за наступним посиланням:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54602383