Позови мого Клієнта про визнання недійсним державного акта не землю, визнання недійсним договору оренди землі, скасування державної реєстрації


      Отже, моїм Клієнтом було виявлено, що йому видано Державний акт не земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка вже рахується за іншою особою.

      Вказані обставини виникли через помилку допущену свого часу посадовими особами, які видавали державний акт взамін сертифіката на земельну частку (пай).

     Фактично, моєму Клієнту виділили земельну ділянку з кадастровим номером, який вже рахувався за іншою особою.

     Ці обставини були встановлені Фермерським господарством, яке виявило в себе два договори оренди землі з різними особами на одну і ту ж земельну ділянку.

     Для вирішення цієї ситуації було прийнято рішення визнати недійсним державний акт на землю мого Клієнта, визнати недійсним договір оренди землі, скасувати реєстрацію права власності на землю та права оренди.

     Таким чином, ми повернулись до сертифіката на земельну частку (пай), на підставі якого моїй Клієнтці в подальшому було виділено нову земельну ділянку.

     Всі вказані дії були здійснені за сприяння та допомоги Фермерського господарства, з яким було успішно укладено новий договір оренди.

     Рішення судів по даній справі містяться в єдиному державному реєстрі судових рішень за наступними посиланнями:

Рішення суду про визнання недійсним державного акта на право власності на землю — http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44084136

Рішення суду про визнання недійсним договору оренди землі –

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/49903697