Позов прокуратури до мого Клієнта про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання повернути земельну ділянку розміром 50, 0 га на користь держави


     Позов прокуратури до мого Клієнта про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання повернути земельну ділянку розміром 50, 0 га на користь держави — в позові відмовлено в повному обсязі. 

     З 2014 року розпочалась епопея з землями, коли прокуратура по всій Україні розпочала рейд з пошуків земель, які надані особам з порушенням процедур або просто передана незаконними шляхами.

     Дані дії прокуратури є з одного боку похвальні, але з іншого боку ці дії, в окремих випадках, є необґрунтованими і як результат під прес системи потрапляють особи, що отримали та використовують землю за призначенням та на законних підставах.

     Справа № 401/91/15-ц, одна із перших справ, яка була в нашому районі і одна з не багатьох справ, в якій прокуратурі було відмовлено.

     Справа розглядалась дуже довго і в суді першій інстанції позов прокурора було задоволено, але в подальшому в суді апеляційної інстанції, нам все таки вдалось довести обґрунтованість наших заперечень і відповідно в позові прокурора було відмовлено.

     Повний текст рішення, в якому ви маєте змогу більш детально дослідити обставини цієї справи, міститься в єдиному державному реєстрі судових рішень за наступним посиланням:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/51720639