Позов прокуратури до Фермерського господарства (мого Клієнта) про визнання недійсними договорів оренди землі та зобов’язання повернути земельну ділянку площею 143,03 га на користь держави


     Позов прокуратури до Фермерського господарства (мого Клієнта) про визнання недійсними договорів оренди землі та зобов’язання повернути земельну ділянку площею 143,03 га на користь держави — в позові прокуратури відмовлено в повному обсязі. 

     Світловодська міжрайонна прокуратура звернулась з позовом до Господарського суду Кіровоградської області, в якому просила визнати недійсними договори оренди землі та зобов’язати мого Клієнта повернути спірні земельні ділянки на користь держави.

     Дана справа є одна із декількох справ, які розглядались одночасно і в яких прокуратура також потерпіла поразки.

     В ході розгляду справи, нам вдалось довести необґрунтованість позову прокурора та відстояти землі, які фермерське господарство успішно обробляє і по теперішній час.

     Повний текст рішення, в якому ви маєте змогу більш детально дослідити обставини цієї справи, міститься в єдиному державному реєстрі судових рішень за наступним посиланням:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54462747