Позов мого Клієнта про визнання за ним права на земельну частку ( пай )


     Позов мого Клієнта про визнання за ним права на земельну частку ( пай ) — задоволено в повному обсязі. 

     23 травня 2005 року Світловодським місцевим судом Світловодського району було прийнято рішення, яким зобов’язано виконавчий комітет Захарівської сільської ради Світловодського району внести мого Клієнта до списку осіб, які мають право на земельну частку (пай), виділивши йому земельний пай в натурі.

     У зв’язку з тим, що в цій справі обрано не вірний спосіб захисту, тому рішення суду від 23 травня 2005 року фактично не надає прав моєму Клієнту на земельну частку (пай) і тому рішення суду не може бути виконано.

     Для виправлення вказаної проблеми, нами було подано новий позов, який задоволено в повному обсязі.

     Рішенням суду від 25.12.2015 року визнано за моїм Клієнтом право на земельну частку (пай)  у розмірі 4,65 умовних кадастрових гектарів із земель колишнього КСП ім. Гагаріна на території Захарівської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області.

     В подальшому, на підставі вказаного рішення, було виготовлено технічну документацію та передано у власність земельну ділянку.

     Повний текст рішення, в якому ви маєте змогу більш детально дослідити обставини цієї справи, міститься в єдиному державному реєстрі судових рішень за наступним посиланням:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54734657